Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fizioterápiára kell majd...

Fizioterápiára kell majd mennem a csípőmmel, aki volt már ilyenen, hogyan kell elképzelni egy kezelést? Mit csinálnak ott és mire számítsak?

Figyelt kérdés

Hónapok óta fáj a jobb combom tövében mozgáskor valami, terhelésre mindig rosszabb. Voltam ultrahangon, a szerveimmel nincs gond, a comb és csípőcsontnál nincs kopás, gyulladás, ezért izom vagy ínhüvely problémára, gyulladásra gondolnak, adták beutalót fizioterápiára. Aki

volt már ilyenen, az le tudná írni, hogy mit csináltak ott? Valami készüléket említettek,

de nem tudom, milyen érzés

(remélem nem túl fájdalmas).Kell-e valamit vinnem magammal a taj, beutaló és személyi kívül? (nem mondtak semmit). Ha javít a dolgokon, utána meddig tart a javulás?



#kezelés #csípő #comb #Fizioterápiára
ápr. 4. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Az orvosodat kell megkérdezned.

Amúgy, pl. ilyen is lehet:


[link]


Vagy ilyen:


[link]

ápr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ápr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Annyit mondtak, hogy az időpontra amit adtak, akkor fogják eldönteni, milyen géppel kezelnek majd. Most így a képek alapján nagyjából el tudom képzelni.
ápr. 4. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!