Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orvos működési engedélye...

Orvos működési engedélye miért lehet szüneteltetve?

Figyelt kérdés
Előjött egy régebbi problémám. Gondoltam, hogy felkeresem ismét azt az orvost, akinél pár évvel ezelőtt voltam. Nem találtam a korábbi munkahelyén, és az online nyilvántartóban azt olvastam, hogy idén augusztus 31-ig szüneteltetett a státusza.
ápr. 5. 11:27
 1/5 Szolovjov ***** válasza:
0%
Akár az is elég volt hozzá, ha valaki hallgatott a lelkiismeretére és szót emelt a kísérleti Covid oltások biztonságosságával kapcsolatban. Pl Dr Pócs Alfréd így lett félreállítva.
ápr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Erről nem beszéltünk. Szakrendelésen voltam nála teljesen más témában. Médiában sem láttam, olvastam tőle ilyen jellegű megnyilvánulást.
ápr. 5. 11:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Külföldi munkavállalás, közigazgatási munkák, tartós táppénzen lét a három leggyakoribb oka a szüneteltetésnek.
ápr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még GYES-re gondoltam hölgyről lévén szó. Jó, köszönöm!
ápr. 5. 13:01
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet.
ápr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!