Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a Solutio Antisodurica...

Ha a Solutio Antisodurica hatása elmúlik, akkor most működik a szüneteltetés?

Figyelt kérdés
Láttam sok ilyen kérdés van, de egyértelmű válasz végül nem született. 2,5 hete használom. Amíg nem hatott, minden nap használtam, aztán a 2 napig igen, egy napig nem. Néhány napja azonban már újból használtam, gondoltam ha már eddig bevált, nem lesz gond. Azonban elkezdett csökkeni a hatása, és tegnap már a bal hónaljamban majdnem ugyanannyira izzadtam, mint előtte (pulcsit is átizzadtam, csak kicsit lassabban). A jobb hónaljamban jobb volt a helyzet, a póló kicsit foltos volt, de a pulcsi száraz. Akkor most lehetséges, hogy megszokta a bőröm, és valamennyi szünet urán megint hathat? Nagyon szomorú lennék, ha az egyetlen elérhető szer, ami használhat nem válna be :S. Erősen izzadok, ha társaságban vagyok mindig.

2013. ápr. 6. 21:18
 1/1 anonim válasza:

hát ez jó kérdés, nem hiszem hogy erre tud valaki válaszolni, de az biztos, hogy a hónalj az a terület ami a legkönyebben izzad


szerintem haszáld minden reggel, nem higítva, és ez nem biztos, de lehet hogy erre még dezodort is tehetsz.


a dezodor fontos a testszag miatt, mert ez a termék csak az izzadást gátolja.


én a homlokomra használom nyáron mert nem szeretem ha úgy nézek ki mint aki maratont futott

2013. ápr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!