Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nehézlégzés, mitől?

Nehézlégzés, mitől?

Figyelt kérdés
Folyton csak éjszaka napközben semmi , csak éjszaka lefekvésnél... És közbe fáj a légcsövem is ha nagyon nagy levegőt próbálok venni meg fáj mellkasom bal oldalt ... Mitől?

ápr. 7. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Dohányzol?
ápr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vsz.pszichés oka van.
ápr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Már mindenki egyből a pszichés dologgal jön... Agyfas* komolyan ... Valószínű pszichés lenne akkor napközben is lenne :)

Holnap megyek háziorvos... De addig is ha valaki tud esetleg segíteni azt meg köszönöm. Ha valakinek volt már ilyen stb...

Plusz infó hogy lehet autoimmun beteg vagyok... De nembiztos csak majd megyek vizsgálatra..

ápr. 7. 22:54
 4/7 A kérdező kommentje:

Sogrejn szindrómát mondták... De nem tudom ... Majd kiderül...

Folyton fájnak az ízületeim is , csontjaim ropognak gyengék... Izom fájdalom nyakba vállba.. és akkor ez a nyelőcső fájdalom .

Nyirokcsomó nagyobbodás-fájdalom, pajzsmirigy göbök....

Nyálmirigy gyulladás...

Gyomorszáj fájdalom ami hátba is sugárzik, mellkasi fájdalom... És akkor ez a nehézlégzés éjszaka...

ápr. 7. 22:58
 5/7 A kérdező kommentje:
Mióta így vagyok nem... Előtte igen sokat évekig... De most kb egy pár hete letettem..
ápr. 7. 22:58
 6/7 A kérdező kommentje:
Mármint a cigit
ápr. 7. 22:58
 7/7 anonim ***** válasza:
A Sjögren-symdrómának sok más tünete is van azon kívül, amit először leírtál. És igen, a pszichésen kialakuló tünetek gyakran este, éjszaka jelentkeznek, amikor a külső ingerek nem kötik le az idegrendszert.
ápr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!