Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lábszag ellen kinek mi vált be?

Lábszag ellen kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
Már régóta küzdök a lábszaggal,és semmi nem segít. Napi több alkalommal megmosom,de ha egy órát vagy többet cipőben vagyok,nagyon büdös lessz a lábam. Több cipőt használok (nem olcsókat),rendszeresen mosom a cipőket és fertőtlenítem,de visszatér a probléma. Már a lábgomba elleni készítmények 80 százalékát kiprobáltam de semmi se hozott tartós eredményt.
ápr. 8. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Valami hormon problémád lehet amitől ennyire büdös a lábad.
ápr. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Műanyag ruha cipő . Cukor egyoldalú fehérjedús táplálkozás nyirok vesepangás is okozza . Friss nyers termések reformételek ...
ápr. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ecetes lábfürdő.
ápr. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
"mosom a cipőket és fertőtlenítem" A fertötlenitést mivel, milyen gyakran, hogyan végzed?
ápr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Banbusz zokni és nem a cipő ára számít hanem az hogy szellozzon
ápr. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Micosid hintőpor a zokniba és a lábadra reggel,és megszűnik,mintha elvágták volna.

Próbáld ki!!!

ápr. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegy a cipők és a zokni anyaga
ápr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne vedd le ott a cipőt, ahol nem akarsz illatozni.
ápr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
próbáld ki a lábspray-t, pl. a hansaplast nekem 2 napra megszünteti a lábszagot, tényleg. Egy idő után mindegyik cipőben elkerülhetetlen a lábszag nekem is, érdemes néha a cipődet befújni vele, a talpbetétet, és kitenni a napra száradni mielőtt újra felvennéd. Ha egy óra alatt is már büdös a lábad, az biztos a cipőtől van, nem is feltétlenül gomba okozza. Próbálj minél többet mezítláb lenni, az is segít. Hidd el, sok férfinak ugyanígy meggyűlik a baja vele. 37/ f.
ápr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!