Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudom közömbösíteni a koffeint?

Tudom közömbösíteni a koffeint?

Figyelt kérdés

Este hat felé megittam egy energiaitalt. Korábban akartam, csak elfelejtettem. Azért ittam, mert meg kellett írnom egy beadandót, és azt hittem, sokáig fog tartani, de végül elég hamar végeztem vele, viszont szerintem így nem fogok tudni aludni.

Ha beveszek egy "nyugtatót", akkor az közömbösíti a koffein hatását? Mármint ilyen gyógynövényből készült nyugtató hatású készítményre gondoltam, amit recept nélkül árulnak, az van itthon.


2010. okt. 26. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
az nem valószínű, keményebbet meg ne vegyél be.
2010. okt. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nyugtató nem egyenes ellentéte az energiaitalnak, csak pluszba megterheled a szervezetedet. Igyál sok ásványvizet (esetleg Ca pezsgőtablettát), többet nem tehetsz sajnos.
2010. okt. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor iszom sokat. Ca is talán van itthon.
2010. okt. 26. 23:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy friss levegon tett setanak sokkal jobb frissito hatasa van es egeszseges is!

A koffeint ugy tudod kozombositeni, hogy ehgyomorra megiszol friss zoldseglet, vagy pedig gyogynovenyteat, de jobb lenne nem fogyasztani ezt az energiaitalt, mivel nem egeszseges es art a szervezetednek.

2010. okt. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazad van, tudom, hogy az energiaital nem egészséges, de hát már fáradt voltam kicsit, aztán kellett valami, ami ébren tart. Illetve azt hittem, kelleni fog. A kávét meg nem szeretem, szóval jobbat nem tudtam még kitalálni. Na, de végül sikerült elaludnom, ittam nagyon sok vizet :)
2010. okt. 29. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!