Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik, hogy a fogyástól...

Létezik, hogy a fogyástól szebb lesz az arcbőr?

Figyelt kérdés
Előző év novemberétől dolgozok konyhán egy gyorsétteremben. Tudom, hogy akkor voltam olyan 75-77 kiló körül. Most vettem elemet a mérlegbe, és azt mutatja, hogy 66 kiló vagyok. Ennek örülök, lesz ez kevesebb is, viszont ezzel együtt azt vettem észre, hogy mostanában kezdett szebb lenni a bőröm. Létezik, hogy hónapok után elkezdett szebb lenni a fogyás, a mozgás hatására az arcbőröm?
ápr. 9. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Meg az étkezés maga is rengeteget számít
ápr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen,abszolut igy van.
ápr. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, ment a pipa! :) Hogyhogy ennyi hónap után? Úgy értem, mégiscsak eltelt kvázi fél év. Nem is tudom, 2-3 hónap után miért nem. Örülök, hogy így történt, csak tényleg érdekel a miértje, olyan furcsa. :D Pláne, hogy az étrendemen nem változtattam, ugyanannyit eszek.
ápr. 9. 13:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Az hogy a mikribiomod változzon kb 6 hónap. Amíg jelentős eredményhez kell várni
ápr. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!