Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tőzegáfonya kapszula nagy,...

Tőzegáfonya kapszula nagy, nem tudom lenyelni. Szétszedhetem, és bevehetem úgy?

Figyelt kérdés
Máskor filmtablettában szedtem, vagy kisebb kapszulában, de ez most bazi nagy:(

ápr. 10. 09:25
 1/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Kettévágod azt annyi.
ápr. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ez kapszula, nem filmtabletta, az a baj.
ápr. 10. 16:32
 3/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ja, bocsi, nem figyeltem. Akkor azt nem tudod szétszedni. Nekünk tabletta van, azt lehet felezni, akár negyedelni is.
ápr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem a lágyzselatin kapszula, hanem kemény kapszula. Azt gondoltam, hogy széthúzom, és kiöntöm a port, és akár pl. joghurttal megenném.

Az zavar, hogy gyógyszernél írják, hogy ezt nem szabad, csak kíváncsi lennék, hogy ilyen vitamin féleségnél más-e a szabály.

ápr. 10. 16:52
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Általában ezt azért nem szabad, mert a kapszula megvédi attól, hogy a gyomorban szívódjon fel, szerintem vékonybélig el kell jusson és azért, tehát nem jó, ha joghurtba kevered bele. Vagy annyit tudsz, hogy veszel kisebb kapszulákat és azokba töltöd bele.
ápr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)
ápr. 10. 17:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Belekeverheted nyugodtan,hatása ha van ugyanaz

a gyógyszereknél a bevonat, és kapszulla csak azért van, mert keserü.

ápr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!