Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik Budapesti Patikában...

Melyik Budapesti Patikában kapató a Rivopharm gyártó Atorvastatin gyógyszere?

Figyelt kérdés
Melyik Budapesti Patikában kapató a Rivopharm gyártó Atorvastatin gyógyszere? Budapesten azon belül Kőbányán 7 patikát is végig jártam a tegnapi napon! De Egyikben sem kapható a Rivopharm féle Atorvastain. Bá be van jelölve hogy helyettesíthető. De csak a Teva gyártó Atorvastain tablettáját tudnák ki adni. Amire (TEVA) allergiás vagyok. Igy a Teva félét nem tudom szedni. Csak a Rivopharm féle Atorvastain ami jó. A házi orvost hívtam ma reggel. De ő se tud más helyetesítőt fel írni. Ilyenkor mi a tendő? És mi van ha csak megint a Teva féle van? Most akkor minden nap a mentőt hívjam a Teva féle gyógyszertől ha allergiás vagyok rá? Már a mentősök is meg monták hogy ha allergiás vagyok a Teva féle változatra akkor NE szedjem. Tud valaki segíteni hol lehet kapni Rivopharm féle Atorvastaint? És tényleg nem helyettesíthető az atorvsatin csak a tevával? A Tevától: Csalán kiütés, dagat szem, és dagat torkom lesz. Ezen kívül viszkető csalán kiütések amik elkezdnek genyezni, és vérezni. Igy nem szedhetem.

#TEVA #Atorvastatin #Rivopharm #Rivopharm Atorvastatin #Teva Atorvastatin
ápr. 11. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi nem tudjuk megválaszolni, nem látjuk a patikák készletét.De pl Benu gyogyszertárnak van online készlet keresője próbáld meg.

Én Betagent hajtottam,környéken sehol nem kapni, hiánycikk hónapok ota.. egyik ismerősöm Pesten kapott egyetlen Patikában egyetlen darab volt készleten. Ez van, Magyar reallity

ápr. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
benuveny.hu -n rá tudsz keresni, hogy melyik Benu gyógyszertárban van készleten. Általában telefonon is lehet érdeklődni a gyógyszertárakban, a közeli gyógyszertárakat pedig a Google Maps listázza.
ápr. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2-esnek! Csak a TEVA Magyarország Rt.-t írja ki! Nekem meg Rivopharm kell! Vagyis Rivopharm limited, amit Dublinban gyártanak! És mint írtam már a környékünkön már 7 patikát is végig jártunk! És egyikbe sincs! Ráadásul a benuveny.hu teljesen hülyeséget ír ki! Mert azt írja a benuveny.hu

hogy "Közgyógyellátásra kapható: Nem" vagyis hogy közgyogy igazolványra nem adható ki. Szóval a Rivopharm is és a Teva féle atorvastatin is kiadható kögygyógy igazolványra is. Szóval telejen megbízhatatlan a benuveny.hu oldal. Ezért ment a piros X.

ápr. 11. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!