Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem olyan gyógyszer...

Tudnátok nekem olyan gyógyszert vagy tablettát ami vesekőzúzó? ) gyártó/vagy tipus) (bővebben lent)

Figyelt kérdés
De ne azzal kezdjétek hogy forduljak orvoshoz.Majd azt megteszem idővel.

2015. dec. 29. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Idővel, amikor már a falat fogod kaparni a fájdalomtól? :D
2015. dec. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én amikor kövem volt, Rowatinex-et kaptam a kórházban. Nem azt mondom, hogy ezt szedd (vénynélküli), de lehet, hogy használ. Gyógyszertárban érdeklődj mire nem lehet szedni. És orvos is lásson mielőbb. Nem valami kellemes a vesegörcs.
2015. dec. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen gyógyszer nincsen. A Rovatinexet kis kövek esetleges eltávolítására adjak, és akkor, ha kőtörővel összezúzták a követ, akkor a törmelék "kisegítését " segíti elő. Sok folyadék fogyasztása, gyógyteák ivása. Max ennyi.
2015. dec. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 akarkizoltan56 ***** válasza:
igyál sört és ugrálj a lépcsön .
2015. dec. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rowatinex(vízhajtó).Én vasfű és nyírfalevél keverék teát csinálok magamnak,mert kb egy év alatt 2 cm-es kövem nő újra.Ultrahangra menj el,mert ha nagy a kő(5mm-nél nagyobb)akkor az a büdös életbe nem fog kijönni,max beleszorul az uréterbe mint nekem.Az már egy kicsit komolyabb,nagyobb fájdalom,bakteriális fertőzés a pangó vizelet miatt,azonnali ellátást igényel.Volt pcnl-em is meg eswl is,de akkor inkább a zúzás mint 1 hét az urológián csövekkel elől-hátul.Végül is a kérdésedre válaszolva,nincs olyan ami a követ zúzná-oldaná!!!Az emberek 80%-nak kalcium-oxalát ami csak orvosilag kezelhető.Gyógyteákkal,sörrel segíthető a homok eltávozása-mielőtt összeállna kővé- persze sok mozgással.(Egyes húgysav köveket gyógyszeresen tudnak oldani.)
2015. dec. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!