Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb vércukorszint...

Melyik a legjobb vércukorszint mérő?

Figyelt kérdés
Melyik a legjobb vércukorszint mérő? Típus / gyártó szerint melyik a leg jobb vércukor szintmérő? Sajnos 2-es típusú diabéteszes vagyok. És kellene egy jó vércukorszínt mérő. Ár / értékben: Minimum 6000 Ft - maximum 20000 Ft-ig bezárólag. Ti melyiket választanátok?

ápr. 13. 19:24
 1/6 Ypszilon1980 ***** válasza:

Dcont Etalon, Monda, Novum.

Accu-Chek Instant.

ápr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is a fentiek közül. Pár ismerősömtől begyűjtöttem a mérőcsíkok saját papírját, és az abban leírt statisztikai adatok szerint az Accucheck és a Dcont a legjobbak.


Ezen kívül az Accucheck ujjbegyszúrójáról írnak jókat.


Arra is gondolj, hogy a tesztcsíkokra sokkal többet költesz majd, mint a mérőre.

ápr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Igen azt én is megerősítem, hogy az Accu-chek ujjszúrója a legjobb.
ápr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. De ma délelőtt egy ilyenre [link] le adtam a megrendelést. Kíváncsi vagyok mikor szállítják ki.
ápr. 14. 14:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Az jó lesz. Jót választottál.
ápr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez is nagyon jó, sőt az ujjszúrója is.
ápr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!