Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt már olyan hogy fostatok...

Volt már olyan hogy fostatok a sulis menzás kajától?

Figyelt kérdés

Ma délben a suli menzán ebédeltem, gyümölcsleves, sült csirkecomb és rizs volt a menü.

Egy 10 perce nagyon elkezdett kavarogni a gyomrom , majd éreztem hogy be fogok fosni, így futottam a WCre. Most is ott ülök és durván megy a hasam, közben csikar és morog is. Jelzi hogy valami nem tetszett neki.

Létezik hogy ennyire meghajt a kaja vagy csak elcsaptam a hasam?

Nem az első alkalom hogy a WCn ülök a menzás kaja után , egyszer mondjuk romlott volt az étel mert többen fostunk és hánytunk az elfogyasztott étel után...

Szörnyen érzem magam , itt ülök a suli legeldugottabb WCjében , és mint a víz, mintha a seggemen pisilnék úgy megy a hasam..

5p múlva tesim lesz, sztem lemegyek az öltözőbe és ott fogok tronolni a WCn..



ápr. 17. 13:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szolj otthon a szuleidnek es kuldetsd ki velunk az antsz-t.
ápr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, még általános iskolás koromban sárgaborsó főzelék után. Azóta nem is bírom megenni.
ápr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt. Viszont a tejszínes gyümölcslevesek tudnak bajt okozni, könnyen megromlik... Páromnak hosszantartó (évekig) problémát okozott egyszer hogy olyan gyümölcslevest evett egy étteremben.
ápr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A forradalom az elsők között fogja a falhoz állítani azt, aki ezt az édes gyümölcsös rózsaszín izét először levesnek merte nevezni.
ápr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, azóta jobban vagyok , valószínűleg azért is mert már nagyon nincs minek kijönnie.. egész délután csikart a hasam és fostam
ápr. 18. 00:44
 6/14 A kérdező kommentje:

Update:

Reggel mentem suliba mert este már nem fostam , most újra csikar a hasam, rengeteget fingok és a wcre futkosok.. most tegnaphoz hasonlóan tesi órám lesz, de sztem ma is végig fogom fosni a tesit :( amúgy több osztálytársam nem jött ma be suliba mivel fosnak és hánynak így lehet hogy osztályon belüli vírus.. Szörnyen morog a hasam és vizes hasmenésem van :(

ápr. 18. 11:49
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
Én attól szoktam fosni, nehogy sóska legyen a kaja.
ápr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet virus is akár. Mondjuk hajtott meg már a sulis kaja pont haza fele menet alig értem haza :/
ápr. 20. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
100% hogy vírus, az ovis kisocsémnek és az elsős kishugomnak is erősen megy a hasuk , mint a víz, mellé hánynak és lázasak.. nekem is meg korog morog a pocakom és mintha pisilnek úgy megy a hasam
ápr. 21. 09:10
 10/14 anonim ***** válasza:
Te legalabb otthon voltal már és nem haza felé menet kapott el:( az rosszabb
ápr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!