Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt már olyan hogy fostatok...

Volt már olyan hogy fostatok a sulis menzás kajától?

Figyelt kérdés

Ma délben a suli menzán ebédeltem, gyümölcsleves, sült csirkecomb és rizs volt a menü.

Egy 10 perce nagyon elkezdett kavarogni a gyomrom , majd éreztem hogy be fogok fosni, így futottam a WCre. Most is ott ülök és durván megy a hasam, közben csikar és morog is. Jelzi hogy valami nem tetszett neki.

Létezik hogy ennyire meghajt a kaja vagy csak elcsaptam a hasam?

Nem az első alkalom hogy a WCn ülök a menzás kaja után , egyszer mondjuk romlott volt az étel mert többen fostunk és hánytunk az elfogyasztott étel után...

Szörnyen érzem magam , itt ülök a suli legeldugottabb WCjében , és mint a víz, mintha a seggemen pisilnék úgy megy a hasam..

5p múlva tesim lesz, sztem lemegyek az öltözőbe és ott fogok tronolni a WCn..



ápr. 17. 13:57
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Hát a suliban nagyon ment a hasam , ami nekem kellemetlen mert rosszul zárhatóak a WCk , illetve lehetett hallani mintha pisilnék úgy ömlött belőlem a cucc.

Ma már jöttem suliba de még mindig többször ki kellett jönnöm WCre kakilni, de már nem folyékony hanem még mindig lágyabb. Előtte jól megcsikarta a pocim és futhattam a mosdóba

ápr. 22. 10:47
 12/14 anonim ***** válasza:
Bátor vagy. Én igy el nem mernék menni suliba :o ram tuti utközbe jönne mondjuk nekem 40 perc az út :/
ápr. 23. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Muszáj volt mert dogat írtam, a pót meg nehezebb, igaz kétszer úgy megcsikarta a pocim hogy futhattam kakilni
ápr. 23. 21:59
 14/14 anonim ***** válasza:
Nézd a jó oldalát . Legalabb kiértél :)
ápr. 27. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!