Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ismét a Yarocen téma: a 90...

Ismét a Yarocen téma: a 90 mgInap adagot sikerült feliatnom /ellenörzéssel/jelenleg elég jól vagyok.. de kezdek hozzászokni- próbálkozom a dokinál a 120 mg/nap, de a doki nem akarja... szedek azért még pluszban 50mg Xanaxot is..sok ez?

Figyelt kérdés

ápr. 19. 14:07
A kérdező szavazást indított:
yarocen
depresszio
4 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
Mivel a Yarocenből a max napi adag 45mg már így is túlléptétek. Az 50mg xanaxot csak viccnek szántad, ugye? Vagy elírtad...
ápr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90 mg is csak kivételes esetben adható, 120-at eszedbe ne jusson. 50 mg Xanax????
ápr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1-essel egyetértek.
ápr. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
valóban elirtam... 45 mg... este.. a Yarocent napközben, mert ha este akkor nem tudok elaludni.. reggel 45 és délben.. igaz egész nap "feldobott vagyok" de ez kell néha nyugtalan lábszindróma jelentkezik.. de nem zavar
ápr. 20. 11:42
 5/10 A kérdező kommentje:

a Yarocen 45 mg/nap csak

nálunk maximált.. külföldön bevált a 90 mg/nap.. a 120 mg-ig lehet elmenni ha nem okoz problémát.. lehet hogy nem kellene de sajnos kezdem megszokni a 90 mg-t.. néha hiányzik a "fokozott, emelkedett hangulat"

ápr. 20. 11:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Én épp hogy este szedem, mert segít elaludni, részben alvászavarra kaptam. Minél magasabb a dózis, annál erősebben jelentkezik nálam a nyugtalanláb-szindróma. :(
ápr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez a nyugtalan láb szindróma nekem is megvan. Még csak pár napja szedem, de nem tudok elaludni tőle, pedig baromi álmos vagyok. Nem fog ez a későbbiekben elmúlni?
ápr. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem múlik el.:( Ezért szedem az előírt adagnak csak a felét.
ápr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8 - az mennyi? Nekem 7,5 mg tól is elviselhetetlen.
ápr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
45 mg-ot felezem, sajnos így is előfordul a restless legs. Azt figyeltem meg, hogyha nem fekszem le időben a bevétel után, leginkább akkor jelentkezik.
ápr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!