Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Indokolt ilyenkor a mentő?

Indokolt ilyenkor a mentő?

Figyelt kérdés

Nagymamám 86 éves és ma felkelés óta nagyon nincs jól. Fullad és gyengének érzi magát. Tudni kell róla, hogy pangásos szívelégtelensége van, billentyű elégtelensége van, pitvarfibrillációja is van, 2es típusú cukorbeteg. Szed egy rakás gyógyszert.


Szerintetek indokolt a mentő? Vagy ez háziorvosi eset?



ápr. 19. 16:03
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja meg most nézem a papírját, Tawara blokk is van rá írva
ápr. 19. 16:04
 2/14 A kérdező kommentje:
Most mondja, hogy a háta is szúr
ápr. 19. 16:06
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha eléred a háziorvost beszélj vele, ha nem az ügyeleten kérj tanácsot, hogy mi legyen. Van, ahol háziorvosi ügyelet van ilyenkor, nem tudom nálatok ez hogy van.
ápr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hát én nem tudom. 17 éves vagyok, egyedul vagyok itthon mamával.


Anyát hívtam azt mondta rá ne merjem hívni a mentőt, majd jön haza és megnézi mi van vele.

ápr. 19. 16:24
 5/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg anyádnak van igaza. őrizd meg a nyugalmad, anyád biztos igyekszik haza.
ápr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Anya hazajött és azt mondja, hogy hétvégére biztos nem engedi, hogy bemenjen. Megpróbáljuk kihúzni hétfőig.


Egyébként lába is dagad mindkettő, én ezt észre se vettem.

ápr. 19. 17:24
 7/14 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, hogy érzi magát a Nagymamád?
ápr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#7 Éjszaka elvitte a mentő és le is csesztek elég keményen, hogy ezért már tegnap reggel ki kellett volna hívni a mentőt.


Szirénázva jöttek ki, 3man voltak de nagyon kapkodtak, érezhető volt hogy súlyos a baj. Én még nem tudom pontosan mi volt a baj. Azt tudom, hogy kardiológiára került.

Majd délután megyek be hozzá.

ápr. 20. 13:09
 9/14 anonim ***** válasza:
Jobbulást kívánok én is, és írd meg, mi volt.
ápr. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mielőbbi gyógyulást kívánok!

Írd majd meg, hogy mi volt!

Kitartás!

ápr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!