Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Napota hányszor méritek a...

Napota hányszor méritek a vércukorszinteteket?

Figyelt kérdés
Elsődlegesen cukorbetegektől kérdezem! Napota hányszor méritek a vércukorszinteteket? Én 2-es típúsú diabéteszes vagyok. Én csak alkalom szerüen mérem a vércukor szintemet. Vagy hogy ha rosszul érzem magam.

ápr. 19. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
3-4x szoktam mérni. Nem vagyok cukorbeteg, mindig teljesen normális értéket mutat. Tudom ez kicsit OFF, mert cukorbetegektől kérdezted!
ápr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én cukorbeteg vagyok de nem szoktam mérni.azt mondták elmúlhat..és hogy nem vészes

Szóval így nem látom értelmét mérni,bar lehet óriási hülyeség

ápr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 Szerintem óriási hülyeség. Mérd magad, nehogy gond legyen! (Cukorbeteg vagyok, az egyik nagynéném ebben vakult meg. Nehogy nálad is megtörténjen ez!)
ápr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy kezelnek. Én pl. diétával, életmódváltással jól rendbe tartom, nem kellett még eddig gyógyszer. A diabetológus szerint nekem nem kell olyan rendszeresen mérni. De szerintem ez nagyon függ, hogy hogyan van kontrollálva a cukorbetegséged, meg hogy az átlagos értékeid milyenek. Ha az értékeid normál szinten vannak kb. mindig, az más, meg más ha az átlagos értékeid alapból magasak.
ápr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es. Jelenleg 4.9 és 8.1 között szokott ingadozni. Attól is függ hogy evés előtt vagy után vagyok. De volt már olyan is hogy 3.8 volt, és olyan is hogy 24.2. Szóval széles skálán ingadozik nekem.
ápr. 26. 20:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!