Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valaki küldene ide egy ingyene...

Valaki küldene ide egy ingyenes, visszonylag hiteles online IQ tesztet?

Figyelt kérdés
Nos, eddig rengeteget kitöltöttem és átlagban 120 pontot értem el, viszont én azt gondolom, hogy ez az esetemben nem aktuális pontszám.
ápr. 20. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"hogy ez az esetemben nem aktuális pontszám."


Miért hiszed ezt?

ápr. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi a gondod vele: Egy főiskolát/egyetemet simán ellehet végezni vele-már ha van rá módja az illetőnek, és nem éri sérülés a fejét rendszeresen az öklözések miatt, ami tanulási nehézséget okozott nála..
ápr. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2+És ha az illető a teszteket játékosan töltötte ki, negyed annyi odafigyeléssel az FB-n akkor még 125-130 is lehet.
ápr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*negyed annyi odafigyeléssel és oda-koncentrálással
ápr. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én csupán az általam leirt IQ tesztre kérdeztem, nem pedig egyéb magyarázatot
ápr. 21. 15:18
 6/8 A kérdező kommentje:

2es, persze csak én konkrétan felsőfokú elektrotechnikai szakot szeretnék letenni és mivel hogy ez a szak visszonylag nehéz és az idő haladásával csak nehezedik, igy nem minden ember képes ilyen irnányú szakban diplomát szereznie...

Nyilván ez a pénzügyi dolgoktól is függ, de általánosságban rengeteg erőfeszitést igényel..

ápr. 21. 19:48
 7/8 anonim ***** válasza:

"felsőfokú elektrotechnikai szakot"


Azt úgy mondják röviden, hogy villamosmérnök. 120-as IQ elég hozzá.


120 jóval az átlag fölött van.


Ha meg "rengeteget kitöltöttél", ideje belátni, hogy ez csak ennyi. Amit csinálsz, az már csak f*szméregetés, ebből kamaszkorban ki szoktak nőni.

ápr. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én a mensa tesztjét ajánlanám, az 125-ig mér. Ha 125 felett teljesítesz, bemehetsz kitölteni egy másik tesztet, hogy kiderüljön, pontosan mennyi. Én is kitöltöttem, hálistennek negatív lett.:D

"Felsőfokú elektrotechnikus" parancsolsz?? Azt valóban villamosmérnöki szaknak hívják, de egy bsc és egy mester elvégzéséhez nem 140 iq kell, hanem szorgalom.

ápr. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!