Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire jellemző, hogy a láb...

Mennyire jellemző, hogy a láb érszűkülete minden előjel nélkül, egyik pillanatról a másikra okozzon erős fájdalmat?

Figyelt kérdés

Soha nem volt vele gondom. Pár hete járás közben, egy lépésnél hasított a vádlimba a fájdalom. Azóta párszor megtörtént, hogy mikor javult a helyzet, és szinte el is feledkeztem róla, egy-egy lépésnél kiújult a fájdalom, mindig egyetlen pillanat alatt.

Valami részleges érelzáródás egész biztosan van, mert hidegebb az a lábam. Csak arra gondolok, hogy ennek esetleg lehet valami baleseti jellegű oka.


ápr. 20. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Irány az ügyelet, most. Komolyan mondom. Trombózis gyanú. Legalábbis az írásod alapján.
ápr. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor "javul" a helyzet akkor a vérrög mozdul.
ápr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy pár hete (konkrétan, 3) történt először. Voltam háziorvosnál, ő mondta az érszűkületet. De ahogy azóta megfigyeltem, meg utánaolvastam, egyes tünetek szerintem nem jellemzőek az érszűkületre. Ezért írtam ki a kérdést, hogy konkrétan ez a dolog, a hirtelen való jelentkezés, mennyire furcsa vagy jellemző.

Mióta először jelentkezett, végeztem néhányszor kemény fizikai munkát (mikor enyhébb volt a fájdalom, ill. amihez nem kellett gyorsan járni), annak már végzetes következménye lett volna talán.

ápr. 20. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!