Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami ötlet hogy mi lehet ez...

Valami ötlet hogy mi lehet ez és mitől múlhat el?

Figyelt kérdés

Évek óta küzdöm korpával, viszont néhány hete észrevettem hogy a tarkóm környékén egy sávban ilyen hólyag szerű dolgok vannak. Viszont nem hólyagok mert nem gennyesek egyáltalán, viszont ahogy ezek hámlanak amiatt vagyok korpás. A fejem tetején nem tudom hogy van e iylen, ott nem rövid ennyire a hajam. Ezt is azért vettem észre mert egészen rövidre van vágva. Már rengeteg fajta sampont próbáltam korpa ellen, külön gyógyszertárit, meg száraz korpa ellenit stb., viszont jelenleg nem tudok elmenni még bőrgyógyászhoz, azért kérdezem itt


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



ápr. 21. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy esetleg pikkelysömör? Próbálj meg ilyen fajta sampont használni, hátha segít.
ápr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azért nem gondolnék arra, mert akkor az elmúlt volna, de nekem már nagyjából 3 éve folyamatosan korpás a fejbőröm
ápr. 21. 19:53
 3/12 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy én is ezzel küzdök. Szóval, ha valakinek van valami ötlete, szívesen fogadom én is. Sok mindent kipróbáltam már egyedül a Nizoral működött ideig óráig.
ápr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem a nizoral se, sőt, csak rosszabb volt. Múltkor számoltam össze, 17 fajta sampont próbáltam eddig és semmi. Köztük nizoral, alpecin meg társai. Ami talán csökkentette az az a fajta sampon volt ami száraz korpára való. de így is elég kellemetlen
ápr. 21. 20:07
 5/12 anonim ***** válasza:
Most a Nizocert szeretném megpróbálni, hát ha. Te azt már próbáltad?
ápr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem még
ápr. 21. 20:33
 7/12 anonim ***** válasza:
A "hólyagszerű" dolgok feltehetően a szőrtüszőkben felhalmozódó faggyúra mutatnak, amik időnként miteszerként jelentkezhetnek. A korpásodást sokan a demodex szőrtüsző atka jelenlétének tuéajdonítják.
ápr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És azellen mit lehet tenni?
ápr. 21. 21:18
 9/12 anonim ***** válasza:
Ilyen makacs és durva problémával miért nem fordulsz bőrgyógyászhoz?
ápr. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mert fél éves várólista van én meg a munkahelyen miatt nem tudok fél évre előre tervezni
ápr. 22. 07:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!