Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha nem értem ezt a világot,...

Ha nem értem ezt a világot, nem boldogulok benne, akkor lehet hogy fogyatékos lennék csak nem is tudok róla?

Figyelt kérdés
Sajnos iskolák is nagyon nehezen mentek régen, nincs is normális végzettségem sem. Gyakorlatilag még semmi nem sikerült eddig az életben. De még gyárba se nagyon tudok menni munkásnak mert egyszerűen nem értem mikor mit kellene csinálni. Sajnos sok munkahelyen voltam de vagy elküldtek vagy el kellett jönnöm mert szerintük hülye vagyok. Volt ahol azon röhögtek én milyen hülye vagyok de hát az volt az 1-2 napom ott csak annyit voltam az miatt. Így sajnos egyáltalán nem boldogulok, anyám tart el. Nagyon nem akarok így élni, szeretnék már inkább meghalni. Lehet hogy tényleg fogyatékos vagyok és nem tudom róla? Nem vizsgáltak ki soha.

ápr. 23. 17:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Meg amit nem értem ha elmegy az ember valami munkahelyre miért várják el hogy úgy tudjon mindent csinálni az ember 1-2 nap alatt mint aki ott van mondjuk 10 éve?
ápr. 23. 17:18
 2/3 anonim ***** válasza:
Nő vagy?
ápr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez simán lehet egy diszpraxia vagy autizmus vagy ADHD például. Nem ilyen fekete-fehér a dolog, hogy valaki vagy 100% gyopi vagy 100% normális.


Van egy csomó normál, akár normál feletti intellektusú ember aki autista, van egy-két disze, vagy egyéb hátránya.


És ez nem egy ilyen nincs láb nincs keksz, kész harangoztak neked dolog. Ha nincs láb, keress olyan helyet, ahol ez nem baj.

Vannak autisztikus emberek akik nem csak hogy dolgoznak, de több diplomás, sikeres emberek, csak esetlenek az élet bizonyos területein.



Lehet normál intellektus mellett, bármiféle handicap nélkül is, hogy egyszerûen nem vagy ezekre a munkákra való.



Én sem bírom az ilyet.


Gyárban 2 napnál többet nem bírtam megmaradni, mert nem bírtam a monotonitást, a zajt.



Emberekkel, állatokkal sokkal jobban kijövök.

ápr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!