Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Honnan és mitől függ hogy...

Honnan és mitől függ hogy anyai vagy apai ágon milyen fogyatékosságot szindrómát születési rendellenességet nemi identitást örökölnek a megszületendő babák!?

Figyelt kérdés
És,hogy melyik családi ágon lehet ezeket mind örökölni!?

ápr. 7. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

A szerencsétől.


Amúgy a vessző fogalma megvan?

ápr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs meg a vessző fogalma Mrs.Ursula!!!
ápr. 7. 13:37
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Látom, a költői kérdésé sincs.
ápr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

A múltkor még azt hitted, hogy a azexuális irányultság öröklődik. Hogy ott leírtuk, hogy nem, most a nemi identitást akarod ide keverni?


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__csaladfa..



Amúgy szép, egyszerű példát írtam (színtévesztés). Nem sikerült értelmezni?


Vagy nem tanultál a suliban vércsoport öröklődést? Csak mert minden annak a logikáján megy.



És gondolom azért leírom: az általad felsorolt dolgok között még a maradék sem csak örökletes lehet.

A nyitott gerincnek pl nincs egyetlen ismert oka, és nem ismert olyan módszer, amellyel teljesen kizárható lenne, az előfordulás azonban nagyban csökkenthető folsavval.

ápr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen és mert miért kell önöknek ilyen stílusban én velem beszélni!?gyakorta gyakoriak az ilyen szemét hangvételű alkalmak irányomban tisztelt felhasználók!!!
ápr. 7. 14:12
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

#5


Te meg miért nem vagy képes:

- Helyesen, érthetően írni, ha már valami bajod van?

- Nem csak úgy ontani a hülyeséget, hanem megpróbalni értelmezni a korábbi válaszokat?

- Betartani az internethasználat alapvető szabályait? (magázódás...)

- Meg még sorolhatnám.

ápr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jó hát akkor kötekedjenek kötöszködjenek egészen nyugodtan kedvük szerint!!!

Amibe csak lehet eddig is és ezután is bele kötnek fáradt vagyok én kiborul is már mások miatt is bőven elegendő ha magam miatt borulok li idegileg és lelkileg egyaránt szív ügyileg is és stbk.

ápr. 7. 14:25
 8/9 A kérdező kommentje:
Kiborulok mindennap a saját sorsom miatt bőven elégszer nem kívánok mások miatt is rosszul érezni magamat.
ápr. 7. 14:26
 9/9 anonim válasza:

Szia. Sajnos a kérdésedre pontos választ nem tudok adni. Annyit tudok, hogy a mi családunkban vannak melegek, és vannak olyan nők, akik férfiasak, de heteroszekszuálxisak, nekem ők anyai ágon vannak. Én viszont nő létemre nem örököltem anyai ágról semmit.

Na most fogyatékosság, szindróma, rendellenességek…hát igazából olyan családba is beszülethet ilyen gyermek, ahol ezek a tünetek még csak elő se fordultak soha. Élet, sors. Valakinek jobb sors adatott, valakinek nem.. bosszantó, tudom és az ember már már belebolondul.


DE azon ne borulj ki hogy ITT miket írnak! Nagyon sokan fel akadnak a “vessző fogalmán” vagy a “költői kérdésén” vagy neki esnek az embernek, hogy múltkor még ezt meg azt a kérdést tetted fel! Honnan a fészkes fenéből tudja bárki is, hogy ki tette fel azt a kérdést?! Huuu GYAKORI KÉRDÉSEK, értelmezésem szerint bárki feltehet olyan kérdést amit nem tud, és ha valaki tudja az válaszolhat! Ha nem tudja, vagy nincs rá értelmes válasz, akkor a továbbgörget! Miért érdekes belekötni a másikba? Nem tudom megérteni. Nagyon sokan összekeverik a szókimondóságot a bunkósággal! Nincs azzal baj, ha valaki többször feltesz egy kérdést. Lehet ezzel nyugtatja magát! Téged felcsesz? Mint írtam előbb, görgess tovább. Leszólhatod a kérdezőt, de azzal, hogy neki esel te sem vagy több! Olvasd el mit írt az utolsó két bejegyzésnél. Nagyon ki lehet, nem tudod min megy keresztül. Értem én, hogy itt nem kap választ, értem én, hogy szerinted nevetséges. Tudod mit nem értek? Miért rúgunk bele a földön fekvőbe? Lehet mélyen van, és neki ez valamilyen megnyugvást nyújt. Kívánom, hogy ne legyél padlón soha! De ha mégis akkor remélem kedvesebb emberek próbálnak majd rajtad segíteni. Éés neeee, nem kell az, hogy “én hülyeségeket azért nem kérdeznék”, de, hidd el, van az a pont!

ápr. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!