Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Erős vizszerű hasmenés mitől...

Erős vizszerű hasmenés mitől lehet? 16/F

Figyelt kérdés

Reggel suli előtt nagyon csikart a hasam és rengeteget fingottam.. ahogy beertem a suliba elkapott egy nagyon erős fosás inger.. nagyon tekergett korgott morgott a belem :c összeszorított seggel siettem a WCre ahol rémes hasmenésem volt , mordult egyet a hasam és már dőlt is belőlem a vizszeru fos.

Szóltam ofőnek , O azt mondta hogy uldögéljek a WCn amíg ki nem jön minden..

Órák helyett a WCn ültem , csikart a hasam és fostam. Kb 20x volt hasmenésem utána nem számoltam.

Mitől lehet ennyire durva csillapíthatatlan vizszerű hasmarsom? Borzalmasan érzem magam, most is töri helyett a WCn ülök korog morog a hasam🤢



ápr. 25. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Bármi miatt , romlott dolog magas sav cukor tartalom ,semmit sem kell tenni vizet teát inni . Nem sört sem keszet sem grizestesztat , akkor is lesz . Maradj otthon holnap .
ápr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miket ettél?
ápr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez epe ürités is lehetett. Igyál sok teát,átmossa a bélrendszert.

Örülj hogy elérted a Wc t

ápr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vírus szerintem.

Jobbulást!

ápr. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
Te nagyon beteg vagy, minden héten felteszel egy ilyen kérdést...
ápr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!