Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csikar a pocim és vizszerűen...

Csikar a pocim és vizszerűen fosok, hányok Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap este hazafelé jó illatokat éreztem ezért vettem az aluljáróban egy gyros pitát..

Éjjel arra keltem fel hogy nagyon fáj és csikar a hasam, majd a WC felé sietve sikerült magam elé hánynom és telefosnom a pizsamám.

A WCn folyamatosan hangosan morog a pocim, fingok , és életem legszörnyűbb hasmenése van este óta.. morog egyet a pocim utána mint a víz úgy megy a hasam...

Mit egyek vagy mitől lehetnek jobban?

Borzasztó pocsékul vagyok🤢

Aluljárós gyros 🤢🤮🤮



2023. márc. 30. 08:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Anyám beküldött a suliba , de az első órát itt is végig fostam hánytam és nagyon fáj a hasam :(
2023. márc. 30. 08:46
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyad hulye. Menj haza.
2023. márc. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Meglehet, hogy ez pár napig így is lesz. Igyál sokat, hogy ne száradj ki. Anyád nem tűnik bölcsnek ez alapján.
2023. márc. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz! Akár az iskolaorvoshoz.
2023. márc. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyan ételmérgezésesnek tűnik..”minőségi alapanyag”

Igyal soka folyadékot

Kamillatea

Kajálni csak valami száraz kekszet ropiperecet piritost esetleg egy kis zöldségleves pár napig

Ami segít még probiotikum,széntabletta

2023. márc. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Széntabletta, sok folyadék
2023. márc. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!