Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hatasos lenne ezt csinalni?

Hatasos lenne ezt csinalni?

Figyelt kérdés
A torkomba letapadt a valadek es allandoan kohognom, oklendeznem kell tole. Hiaba iszok sok vizet/meleg teat vagy cukorkat nem javul. Javitana a dolgon ha egyszer meghanytatnam magam? Mert ha nyelek azzal csak lentebb kerul.
ápr. 26. 14:16
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nem.
ápr. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem javítana a helyzeteden. Próbáld ki a Mucopront-ot inkább.
ápr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg azért érzed, hogy váladékozol, mert valami ellen nyák, váladék termelődik. Én elsőként étel-intolerancia tesztre mennék, hogy milyen táplálékra vagy allergiás/intoleráns. Ha azokat a kajákat majd kihagyod az étrendedből, amire intoleráns vagy, meg fog szűnni a nyáktermelés. (Hány éves vagy? Elmúltál már 40?)
ápr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Dehogy multam, 20 vagyok es egy ejszaka alatt lett ilyen a torkom. Ketlem hogy etel miatt lenne azota pedig nem is eszek, nincs etvagyam es izeket se erzek.
ápr. 26. 14:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Orrmelléküreg gyulladás váladéka szokott a hátsó garatfalon csorogni. Az tud ilyet csinálni. A Mukopront, a melegítés, meg a zengeri sós orrsprés " orrmosás" tud jó lenni rá.
ápr. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!