Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magas káliumszintet hogy...

Magas káliumszintet hogy lehet kezelni?

Figyelt kérdés
A héten voltam vérvételen és 5,1 a kálium szint, valamint a cukrom is sokszor magas, 7-8,5 közötti. Nagyon pánikolok, hogy cukorbeteg leszek vagy valami károsodás ér. Utánaolvastam, okozhat a magas kálium szívritmuszavarokat és életveszélyt is. Pánikbetegséggel is szenvedek, teljesen szorongok már 3 Xanaxot vettem be.

ápr. 26. 22:41
 1/2 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
Pl. a bolti, magas kálium-klorid tartalmú só helyett tisztasót enni, magas káliumtartalmú gyümölcsöket nem enni, mint paradicsom, banán. Cukor helyett pl. steviát használni, cukros, finomlisztes pékárut hanyagolni, és rendszeresen, minél többet mozogni.
ápr. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Cukorbetegség miatt is lehet ez, azt kell kezelni és hát valóban,ha lehet kerülni az ilyen élelmiszereket.
ápr. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!