Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Lehet hogy nem a...

Mi lehet ez? Lehet hogy nem a legjobb kategória, de hátha.

Figyelt kérdés
Néhány éve a jobb alkaromon észrevettem egy olyan "lyukat", mint ha sokáig támaszkodtam volna az asztal lapjára és ott maradt a nyoma. Nem is lyuk, inkább hiányzó rész a bőröm alatt.8 cm hosszú.Eddig nem is nagyon foglalkoztatott a dolog, de idén a bal combon is előjött egy ugyan ilyen (14cm) és most a héten észrevettem a bal lábszáramon is.De nem olyan helyeken vannak, ahol lehetséges lenne, hogy huzamosabb ideig nyomom meg valamivel, ezért nem tudom hogy mi lehet.Másnak van ilyen?Nem tudjátok mi lehet ez?Köszönöm a segítséget!
2010. okt. 27. 23:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
De elmúlik? Vagy ottmarad?
2010. okt. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ottmarad.A jobb karomon lévő is még mindig ott van.Már legalább 12 éve, ha nem több.
2010. okt. 27. 23:23
 3/13 anonim ***** válasza:
Esetleg insorvadás lehet a háttérben, ezt jó lenne megmutatni orvosnak.
2010. okt. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Csak 25 éves vagyok.Ne ilyesztgessetek már...
2010. okt. 27. 23:26
 5/13 A kérdező kommentje:
Mamámnak volt Parkinson-kór,ínsorvadás, a családban nagyon sok sérves (köztük én is) de.... nem is tudom.Most már idegesít hogy egyre "több" van.
2010. okt. 27. 23:27
 6/13 anonim ***** válasza:
Második voltam. Látod valamelyest ráéreztem a problémádra.Én 38 éve vagyok cukorbeteg örökeltem. És nem tehetek semmit ellene.
2010. okt. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Sajnálom.

Akkor ezek a "hegek" valamilyen betegségre mutathatnak?Rajtad/ Önön is vannak?Ne haragudj/on meg, ha esetleg indiszkrét lennék, csak érdekelne.

2010. okt. 27. 23:34
 8/13 anonim ***** válasza:

Amúgy nem híztál véletlen?

Nem lehet, hogy striáid vannak? [link]

Amúgy szerintem is bőrgyógyásznak kellene megmutatnod.

2010. okt. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Második voltam. Rajtam nincsenek, csak láttam már ilyet, mivel sokat voltam a cukorbetegségemmel kórházban. És nagy vizitnél az orvos a mellettem levő ágyon fekvő hölgynek ezt mondta. Amit leírtál a problémádról ugyanezek a bemélyedések voltak neki is.
2010. okt. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Biztosan nem striák.Hízok-fogyok, már egy ideje.Terhesség alatt pedig rengeteget felszedtem, de ez más.A "hegek" egészen mélyek, érzem a csontomat, ha megtapogatom.De nem fáj.
2010. okt. 27. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!