Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Zalaegerszegen van, , Lézeres...

Zalaegerszegen van, , Lézeres benőtt köröm műtét"?

Figyelt kérdés

Azért tettem idéző jelbe, mert az a lényege.

A lábamon szerintünk benőtt a köröm és azt hallottam hogy a lèzeres a legegyszerűbb és legolcsóbb fájdalom mentesebb.


Zalaszentbalázson lakom és Zalaegerszeg nagyobb mint Nagykanizsa azért kérdeztem, de ha valaki tud Kanizsára az is jó.



Válaszokat előre is köszönöm szèpen!



2017. febr. 19. 20:49
 1/2 anonim válasza:

Hello, sebészeten kórházban megtudják csinálni ingyen, nekem 2x is volt, nem egy nagy dolog, igazából teljesen fájdalmatlan.

Nekem sajna levették az egész körmömet egyik alkalommal, mert nagyon durván be volt nőve, meg nem is mentem időben. Nem kell tőle parázni, sima ügy. :D Az elején csak az injekciót érzed kicsit, aztán utána semmit.Kötszert viszont neked kell venned, és naponta átkötni, valamint betadin kenőccsel kenegetni.

2017. febr. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Azért vagyok bajban mert nyakamon az érettségi és így elég nehéz lesz megoldani.
2017. febr. 22. 04:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!