Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szédülhetek attól hogy nagyon...

Szédülhetek attól hogy nagyon felmegy a pulzusom? (120)

Figyelt kérdés

Épp dolgozom,de nagyon szarul vagyok,s megmértem a vérnyomásom (kézzel a nyakamon) s kb úgy 110-re saccolom,mégha +/- pár érték el is tér.

Ez nálam nem ritkaság,mert ha pihenek is 90 körül van.Az érdekelne h ettől szédülök?


2010. okt. 28. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen,szédülhetsz..
2010. okt. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szia!


szédülhetsz attól igen! Milyen gyakran fordul elő?


nekem volt 140es pulzusom is, a dokim azt mondta nem kell vele foglalkozni, még fiatal vagyok


aztán fel kerestem egy másikat, mert érzetem, hogy nem oké, és olyan dolgok derültek ki amikről nem is tudtam. nem ehetek lisztes dolgokat, magas a vérzsírom hasonlók!


szóval, ha gyakrabban elő fog fordulni nézesd meg magad!:)


22/L

2010. okt. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Most azon agyalok,h nemsokára megy a buszom haza,ki kell sétálnom rá az kb. 500 méter,meg fél óra az út,s állnom kell mert eddig még sose volt hely. Nem tudok hazamenni sem így?! :(:(:(

könyvelek,és egyedül vagyok egy épületbe :(

2010. okt. 28. 15:07
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát heti 1szer átlagba előfordul,25 éves vagyok.
2010. okt. 28. 15:08
 5/11 anonim ***** válasza:
Szédülhetel bizony, mert akkor a szív ezerrel punpálja a vért, felgyorsul a véráramlás. Nekem Betalocot írt fel rá az orvosom, azóta csitult. Azt mondta nállam a stresszes élet okozza.
2010. okt. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

második vagyok. h hetente előfordul, akkor nézesd meg magad feltétlen! én nem tudom már milyen gyógyszert kaptam, de rendbe jöttem. nem tudsz meg kérni valakit, hogy menjen el érted?:S

de ha nem talán próbáld meg azt, hogy a tarkódra teszed a kezed és enyhén a homlokodnál fogva nyomod hátra a fejed, hátha segít! szegényke:( tudom milyen rossz:S

2010. okt. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem tud most értem jönni senki,mindenki dolgozik.

Megpróbálom ezt amit javasoltál.Meg előbb utóbb ha így állok,doki is kéne. Pedig tényleg nem húzom magam fel semmin,tök egyedül vagyok úgy osztom be az időm ahogy én akarom.Nagyon aranyosak vagytok mind h válaszoltatok. Köszönöm szépen! :$

2010. okt. 28. 15:17
 8/11 anonim ***** válasza:

2: én sem vagyok stresszes hál istennek és idegeskedő típus sem vagyok, és látod mégis:S


vigyázz magadra és jobbulást!:) 20/L

2010. okt. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
illetve 22/L de hülye vagyok:D
2010. okt. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Attól nem szédülhetsz, ha csak a pulzusod felmegy.

A magas pulzus - látszólag ok nélkül, ok lehet pl sportterhelés - az már valaminek a következménye. Te magad írtad, hogy rosszul vagy, a magas pulzus az nem rosszullét, más tüneted is kell, hogy legyen.

Lehet, hogy a vérnyomásod magas, vagy pl pánikrohamod van, különösen, ha nem tudod pontosan körülírni, hogy mi a bajod, csak ver a szíved 1000-rel.

2010. okt. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!