Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyerek rá esett könyökkel a...

Gyerek rá esett könyökkel a mellkasomra mi a teendő ?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Múlt hét szombaton én feküdtem az ágyban a kis fiam(35kg) mellettem állt és úgy dőlt rám h a könyökével a mellkasomra. Szóval ez holnap lesz egy hete . Elég fájdalmas volt de nem úgy h nem kaptam levegőt vagy hallottam volna valami hangot . Eleinte nagyon fajt szinte egesznap de most már 2 napja egyszer fordul elő hogy faj és akkor bekenem flector géllel és elmúlik . És ez igazából este szokott lenni . (Reggel mikor felkelek sose faj és ez így van estig)Sajnos pihenni nem nagyon tudok vele mert a fiam hiperaktív és állandóan utána kell mennem . Elore is köszönöm a válaszokat .
máj. 10. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Elmész megröntgeneztetni, hogy megtudd, hogy van-e törés vagy repedés. Ha nincs, megnyugszol, és követed az orvos tanácsát; ha van, akkor az orvos megmondja a teendőket.
máj. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha súlyoaabb valami lenne, akkor már kórházban lennél. A leírásból nekem úgy tünik, hogy javuló tendenciát mutat.

A pihenés fontos lenne, akkor is ha hiperaktív a gyerek. Valahogy meg kell oldani egy kis extra időt.

máj. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszönöm a válaszokat most az van hogy látom ott ahol rá esett h piros és nagyon picit lilás. A fájdalom elmúlt teljesen viszont ma felvetette magát a gyerek estére megint fáj. Gondolom nem.nagyon kellene emelgetnem. És ez kB mennyi idő mire teljesen elmúlik? Kicsit talán most égető érzést érzek
máj. 14. 20:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Több hét. Nyugodtan elmehetnél a baleseti sebészetre, hogy megmondják, mi van.
máj. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!