Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a teendő szédülés esetén?

Mi a teendő szédülés esetén?

Figyelt kérdés
Ha nem is állandóan. De nagyon gyakran szédülők. Sokszor. Hol jobban, hol kevésbé. Mi ilyenkor a teendő ha szédülők? Ráadásul most a szédülés mellett kábának érzem magam, és a kábaság mellett olyan mintha vibrálna a szemem.

márc. 31. 16:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%

Mennyit iszol, eszel egy nap?

Milyen magas, hány kg vagy?

márc. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
1-es eleget iszok! És sokat pisilek! A második kérdésednek mi köze van az én kérdésemhez? Ja és nincs hány ingerem!
márc. 31. 16:27
 3/23 anonim ***** válasza:
56%
Azért árulkodó lehet az alkatod...
márc. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Az orvosok is azt javasolják,aki szédülékeny nézzen ki magának olyan tárgyat amiben ha kell megtud kapaszkodni.Ez jobb,mint fejbeütés esetén ájultan feküdni.
márc. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Lehetőleg ne tegyél hirtelen mozdulatokat. Én pl. akkor szédülök meg, ha felfelé nézek vagy gyorsan fordulok meg az ágyban.
márc. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
38%
Ha a háziorvos nem tudja kezelni, akkor irány a neurológia.
márc. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
A házi orvos dönti el,hova utal.
márc. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Ha forgó jellegű labirintus torna jó lehet rá.

Ha ilyen esek össze féle, akkor alacsony vércukor is lehet, azért kérdezték az alkatod. ( Mivel visszakérdeztél, de nem írtad le, lehet, hogy sejted is, hogy a kevés evés lehet a baj.)

márc. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
8-as! Kevés evés? Ezt miből gondolod? Eszek én eleged! És iszok is eleget. Inkább egy kicsit fogynom kéne még. De nem vagyok túl súlyos. Mind össze 4 kg feleslegem van a BMI szerint. Ami még szerintem elmegy.
márc. 31. 19:02
 10/23 anonim ***** válasza:

A covid is okozza ezt a tünetet, nálam az volt, 3 napig , 2 héttel ezelőtt.

Akár az is lehet. De ha nem múlik el , ki kell vizsgáltatnod magad.

ápr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!