Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az lenne nekem a kérdésem...

BaloghRegina kérdése:

Az lenne nekem a kérdésem Hogy március 21.én volt egy spontán vetélésem Április 12.én véreztem 3-4 napig de pecsételő vérzés volt Április 27.én pozitív tesztek mai napig halvány ??

Figyelt kérdés

Hcg 44,6 -30,0IU/L

Orvos még nem látott semmit

Ez még a vetélés miatt mutat pozitívat vagy baba van ?


máj. 12. 17:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem értem. Most akkor 44,6 vagy 30,0? Érthetően írd le.

De ha azóta is halvány, akkor valószínűbb, hogy nem ürültél ki rendesen. Vetélés után voltál kontrollon?

máj. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Baba biztos nincs. Mikor voltál orvosnál?
máj. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Vetélés napján voltam ami reggel történt akkor is voltam orvosnál és akkor azt mondta ki tisztultam teljesen

1 hete is voltam és akkor is azt mondta hogy nem lát semmi nyomát annak hogy lenne meg valami

máj. 13. 06:46
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem tudokk képet csatolni

Az van írva hcg 44,6

Referencia 0,0-30,0


De ma lesz új vérvétel holnap meg Ultrahang

Egy és fél hónap után is lehet még pozitív teszt ? Az orvos szerint ki tisztultam nem kellett műtét sem

máj. 13. 07:01
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia

Igaz nekem méhen kívüli terhesség után de 5hétbe tellett míg kiürült

És 5hetes pár naposan állt meg a fejlödésben.

5hétig kelett járnom 2-3naponta vérre,és ultrahangra hogy nézzék hogyan csökken valami 20as hcg eredmény után fejezték be

máj. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha teherbe eshettél azóta újra, akkor bármi lehet, de nem igazán írtad le, hogy mikor menstruáltál, vagy mikor kellett volna, követed-e valahogy az ovut, stb. Viszont ha április 27 óta halványak a tesztek, és 44 most a hcg, akkor 7 szentség, hogy ebből nem lesz most baba. Ha 1 hét múlva is halvány pozitív a teszt, vagy a vérvétel növekedést mutat, akkor menj majd vissza mindenképp, hogy keressék hol maradt valami.
máj. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nekem minden hónap 7-8.àn jött meg a menstriaciom

Ma le ment a hcg 23,2 re

máj. 13. 15:21
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor 1-2 napon belül menstruálni fogsz valószínűleg. Ez esetben felesleges lesz orvoshoz menned.
máj. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát ha màr nem jött össze a baba akkor jo lenne ha menstrualnék

Azert holnap még el megyek az orvoshoz hogy ki derüljön minden rendben van e

máj. 13. 16:13
 10/11 A kérdező kommentje:
Valaki járt már igy amugy ?
máj. 13. 17:31
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!