Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség 2hetében lehet...

Terhesség 2hetében lehet olyan érzés mintha a méhemben felfújtak volna egy lufit?

Figyelt kérdés

Nem tudom terhes vagyok e. Jövő hétig várok a tesztel.

De olyan fura érzés van a méhemben. Olyan érzés mintha tele lenne. Vagy egy lufit felfújtak volna benne. Nem tudom máshogy leírni.


máj. 22. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Puffadás vagy vérbőség, simán lehet a menstruáció előjele is
máj. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Nyilvan terhes tunet. Itt mar minden az. Nehogy tesztelj vagy barmi. Ird ki ide majd eldontjuk mi. Idióta
máj. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Mégcsak nem is tudja terhes-e, de már nő a méhe 🤦🤦
máj. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Neki lufit fujnak a meheben, na! Ertsetek meg! További 1 idiotaval lett tobb az idiotak tarsasaga.
máj. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
4, értjük mi, csak fel nem fogjuk miért vannak ilyenek.
máj. 23. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
En is ironikusan mondtam nyugi. Szamomra dühítő ez a minden terhes tunet. Én nem ertem ezt, ilyenkor annyira azt erzem hogy korcsul a vilag
máj. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%
6, igen, már ha valaki nem bír szarni az is tünet itt a gyakorin.🤦
máj. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!