Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen betegségekre utalhat,...

Milyen betegségekre utalhat, ha valaki egyáltalán nem érez vágyat a szex iránt?

Figyelt kérdés

Felnőtt, 34 éves férfiről van szó.

Látszólag semmi baja nincs.


máj. 13. 09:08
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Egy biztos, nem vagy aszexualis, nem letezik fiziologiailag, hogy azt hiszik az emberek, nincs egyaltalan 0 szexualis vagya, vonzodasa, es libidoja, illetve nem akar parkapcsolatot.


Ezek kozul barmelyik lehet alacsony, normalis, az egyik magas a masik alacsony.


De olyan nincs, hogy total 0 mindegyik, nincs libidoja, nincs szexualis vagya vagy nincs szex. vonzodasa peldaul. Teljesen hulyeseg, mert fiziologiailag es biokemiailag ellentmondana az evolucionak, aki hisz az evolucioban es a tudomanyban.


Ha nem erez vagyat, akkor ennyi. Vagy aszexualis ahogy leirtam vagy.. sajnos gond van a parkapcsolattal ilyen vagy olyan modon. Ha nem te vagy kerdezo.

máj. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok, a férjemről van szó.
máj. 13. 09:20
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
Buza a pasi, csak titkolja, es ez annyira frusztralja, hogy tonkrevagja a libidojat.
máj. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hormonprobléma, pszichés eredetű ok, pl. feldolgozatlan trauma, sok stressz, szervi probléma.
máj. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Régebben is így volt?
máj. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsónak, igen, régebben is, de ennyire nem.
máj. 13. 20:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Hat valaki irta, hogy 'buza' tenyleg es 'bi', vagy amit irtak, hogy szellemi dolog all mogotte, de ketlem ezt mert ha eddig ment akkor most miert nem. Ezert lehet ahogy irtak, valami hormon gond. En inkabb ahogy irtam, talan felvetothet a megcsalas is.
máj. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Cukorproblémája nincs?
máj. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Utolsó, nem tudok róla. Érdemes lenne néha mérni?

Az okozhatná ezt a problémát?

máj. 14. 12:28
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Okozhat ilyen problémát. Érdemes lenne pár alkalommal éhgyomri cukorszintet mérni, illetve egy nagylabort kérni, ahol 3 havi cukorszintet is mérnek. (akár maszekban is lehet már labort kérni, csak az ugye fizetős). Nekem is voltak potenciaproblémáim amikor cukros lettem. Mióta pedig gyógyszerrel és diétával rendben van az értékem, azóta olyan potenciám lett 50 évesen, mint 30 éves koromban volt.
máj. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!