Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki pszichológiá...

Van itt olyan aki pszichológiában jártas?

Figyelt kérdés
Szeretnék beszélgetni egy pszichológusal , Facebook vagy akár telefonon később személyesen is .jó volna olyannal aki elég tapasztalt, mert úgy érzem egyre sötétebb lesz minden.
máj. 17. 08:53
 1/10 anonim ***** válasza:
TB alapon tudsz igénybe venni...
máj. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez így túl kevés, hogy az ember bármit is mondjon, leírod privátban, hogy mi a baj?
máj. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, azért köszi. Csak nekem olyan kéne aki , nem kötelesség véget segít! Vannak kivételek, de nehéz őket meg találni. A kérdésemet azért tettem fel, hogy hátra Vannak itt olyan emberek akik foglalkoznak ilyennel.
máj. 17. 09:35
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor neked igaziból szerintem nem is pszichológus kel, csak valaki, aki meghallgat, nem igaz?
máj. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Függetlenül hogy valaki meg halgat, a sötét gondolataim ugyan úgy meg maradnak. Más dolog hogy valakit meg hallgatunk, vagy meg értjük! 5 éves koromban Pszichotikus depressziót alapítottak meg !
máj. 17. 09:48
 6/10 anonim ***** válasza:

Kicsit irreális elvárásaid vannak. Gondolod vadidegenek, ingyen, puszta jóindulatból segítenek a pszichológiai problémádon?

Tessék rendesen felkeresni egy szakembert és hagyjad hogy tegye a dolgát. Nem kell internetes, NÉVTELEN fórumokon magán akciózni.

máj. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Gondolom majd a szak orvos segít!? (Tb) támogatással! Biztosan vannak olyanok csak nehéz a megfelelőt meg találni!
máj. 17. 10:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Neked pszichiáter kell.
máj. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Amíg lehet a gyoszeres kezelést nem választanám.
máj. 17. 10:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Itt? Mindenki.
máj. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!