Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan, aki jartas a...

Van itt olyan, aki jartas a pszichologiaban, konkretabban az eveszavarokban?

Figyelt kérdés
Nem kell, hogy pszichologus legyen (gondolom nem sok jar errefele) de segitene, ha valakinek olyannak leirhatnam a problemamat privatban, aki nem csak feluletesen ismeri ha valaki nem tud "rendesen" enni es tudna tanacsot adni. Mert mar nem tudom mit csinalok rosszul.

2015. máj. 23. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Én pszichológus vagyok, viszont az evészavarok tekintetében nem rendelkezem mélyebb szaktudással. Ennek ellenére ha gondolod, megoszthatod velem a problémád.
2015. máj. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én tudnék segíteni szerintem!
2015. máj. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!

én sem vagyok pszichológus/áter, viszont vezetek egy önsegítő csoportot, és szintén érintett vagyok a problémában. Írj nyugodtan, ha gondolod! :)

2015. máj. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szia én is hasonló cipőben járok és jó lenne beszélni valakivel erről aki átérzi, mert már én sem bírom magamban tartani nekem is írhatsz nyugodtan.
2015. máj. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!