Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet 6 eves fiam laban?

Mi lehet 6 eves fiam laban?

Figyelt kérdés

Ilyen pattanas szeru valami van 6 eves fiam laban. Gennyes cucc jon neki ki nyomasra belole. Korulotte kemeny es piros...nyomasra illetve hozzaaeresre faj neki.


[link]

[link]


máj. 20. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez valamilyen csípés.
máj. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez biztos nem csipés. Vidd el orvoshoz.
máj. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Olyan mintha egy nagy gennyes pattanas lenne.
máj. 20. 13:26
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem lehet, hogy valami megcsípte?

A barátom bokajat egyszer megcsípte egy fura bogár. Úgy begyulladt meki másnapra, hogy nem tudott labra állni. Meg bevizesedett. Na az nézett így ki.

máj. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De ebbol genny is jon neki.
máj. 20. 16:28
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert gyulladas! A genny akkor termelődik, ha az immunrendszer működésbe lép.

Valami csípés, megszúrhatta valami esetleg. Nincs benne fa szálla esetleg? Vagy szörtüsző? Dokihoz el kell vinni.

máj. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem latok neko semmit benne. Csak egy kemeny dudor van ott es korultte piros. Mikor megnyomtam neki akkor ugy jott neki belole ez a gennyes ver mint a pattanasbol. Nem piszkalom neki mert faj ha hozzaeerek. Ennyi idosen is lehet szortuszo gyulladasa?
máj. 20. 18:01
 8/8 anonim ***** válasza:

Őszintén ezt nem tudom, de szerintem lehet. Ha már van szőr, akkor lehet. Csak próbálok segíteni, hogy mire lehet gondolni. Mondanám, hogy tegyél rá neki dunsz kötést, de mivel nem tudjuk mi lehet, így inkább bírjátok ki még ezt a napot es holnap vidd be a csöpséget a dokihoz.🙂

Nem hiszem, hogy nagy a gond. Csípesre gondolnék. Szárnyashangya is tud ilyet csípni. Vagy, ha jatszott a fűben, akkor szinte bármi megcsíphette, szúrhatta.

Láza nincs?

máj. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!