Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek lehet kitenni egy...

Szerintetek lehet kitenni egy képet a közösségi hálóra a terhességemről? 25 hetes vagyok.

Figyelt kérdés

Nem szeretném azt se ,hogy az ismerőseim ne tudják, hogy gyerekem lesz.

Csak hirtelen meglátnak az utcán egy babával, vagy ilyesmi. Meg nyilván büszke az ember az ilyesmire. Nem túl korai? Mikor szokták közölni a távolabbi ismerősökkel?



2023. okt. 28. 21:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%

Én 16 hetesen közöltem.

Ha akarod tedd ki nyugodtan.

2023. okt. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Te dolgod, ha akarsz, rakjál.

Én nem tennék. Aki nem tudja, annak amúgy se sok köze van hozzá, és pont nem érdekel, hogy mit gondol, ha hirtelen meglát az utcán majd a gyerekkel....

2023. okt. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
Nekem korai lenne. Aki fontos volt nekem, azzal találkoztam a terhesség alatt, és elmondtam. Én nem "büszkélkedek" a gyermekemmel az interneten amúgy sem, de az újszülött babáról szerintem már oké képet megosztani.
2023. okt. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%

Az én lányom már 15 éves, de soha nem raktam ki róla se ultrahangos sem más fotót.


Érdekes, még sose volt gondom ebből a valós életben. 🤣

2023. okt. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Na ezt nem gondoltam,hogy ez ennyire elítélendő.

Köszi a válaszokat.

2023. okt. 28. 22:20
 6/17 anonim ***** válasza:
47%

Ultrahangos képet nem tennék fel, egyelőre úgy gondoljuk, hogy magáról a babáról sem fogunk.

Viszont a várandósságomról most osztottam meg egy fotót a 20. heti vizsgálat után. A férjemmel vagyunk rajta, nyilván látszik a pocak és egy faragott tök, amiben egy pici tök van. Én készítettem a képeket állvánnyal és nagyon büszke vagyok rájuk.

Kérdező, szerintem nem korai, ilyenkor mások már komplett várandósfotózásra mennek. Ha te szeretnéd megosztani másokkal az örömödet, akkor nyugodtan. Egy ismerősöm már 10 hetesen megtette, az szerintem is korai volt, de a 2. trimeszteri nagy uh után nem tartom korainak. Ezt neked és a párodnak kell eldöntenie. Az, hogy történhet baj, hát történhet a szüléskor is, meg ennyi erővel a 3 éves gyereket is elütheti az autó és akkor addig nem is volt gyereked?

2023. okt. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
31%
Persze!
2023. okt. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem elítélendő, de engem pl.az ultrahangos képektől kiráz a hideg, viszont egy szép fotó, amin látszik a pocak teljesen rendben van.
2023. okt. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%

Egy részről már nem korai,más részről a szűkebb barátok,rokonok gondolom már tudják,hogy terhes vagy,a többi meg nem érdekes.

Én sem tudtam eldönteni,hogy tegyek e kivégul kitettem,a nagyobb lányom és oda írtam,hogy nagytesó leszek. :)

2023. okt. 29. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
21%
Amugy ez olyan béna,mikor valaki azt mondja,jaj én nem teszek ki a gyerekemről képet!Mert,miért nem?Ha nem is profil képnek,de azzal mi a baj,ha csak ismerősök látják?Nekem ilyenkor az a tapasztalatom,hogy csúnya a gyerek.Akkor persze,hogy nem tesz ki 😅
2023. okt. 29. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!