Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lassulok be ennyire?...

Mitől lassulok be ennyire? Pajzsmirigy probléma lehet?

Figyelt kérdés
Kicsit leülök és pár perc múlva majdnem elalszok. Egyébként is lassú vagyok, pár perc és azt veszem észre, hogy már fél óra elment. De fel is tudok pörögni ha kell. Eléggé fázós is vagyok ha nem mozgok és nincs legalább 22 fok már pár perc múlva fázok. A vérnyomásom, pulzusom minden méréskor ideális, ezenkívül nincs egyészségügyi problémám.

máj. 20. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok orvos, de annyit meg tudok veled osztani, hogy én is nagyon fázós vagyok és nekem is van vmi hormonális problémám. Szerintem összefügg a pajzsmiriggyel.

Mielőbb menj el mindenféle vizsgálatra, mert nagyon lassan haladnak. Legalábbis állami kórházakban. Magán úton valószínűleg gyorsabb valamivel.

De államiban hónapok vagy akár fél év is lehet, mire egyáltalán eljut az ember egy vizsgálatra.

Valamelyik szakrendelésre idei évre nem is kaptam időpontot!

Nem tudtam én sem, hogy ennyire rossz a helyzet, csak nemrég csöppentem bele.

Bár az is lehet, hogy csak ezen a környéken ekkora a várakozási idő.

máj. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia! Lehetséges, hogy pajzsmirigy problémád van, de semmiképpen sem ajánlom az állami ellátást. De ez saját vélemény. Nem tudom hova valósi vagy, de ha Pécs környéki, akkor szívesen ajánlanék neked orvost magánban.
máj. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2. Szia! Légy szíves, nekem is ajánlj!
máj. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2# debreceni vagyok.
máj. 21. 13:00
 5/5 anonim válasza:
Mindenképpen ajánlom a Facebookon lévő csoportot: Pajzsmirigy betegek közössége. Esetleg ott tudsz orvosi ajánlásokat is olvasni.
máj. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!