Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kicsit kapar a torkom szerint...

Kicsit kapar a torkom szerint megfaztam. Vettem be antibiotikumot torokra szerintetek holnapra elmulik? Nagyon nem kene hianyoznom sulibol

Figyelt kérdés
Meg ilyen hideg razasom volt 37 volt a testhom eleve 36,9 szokott lenni szivgyogyszerem miatt. Szóva nem nevezheto hoemelkedesnek.
máj. 21. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1 szem gyógyszer nem oldja meg a problémát.

A testhőmérsékleted meg normális .

máj. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Valszeg virus, korulottem is sokan betegek. Arra ugye nem hat az antibiotikum. De nem is kene sajat elhatarozasbol ilyesmit szedni, csak orvosi utasitasra. Sot, van hogy arra sem...
máj. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy vírus. Szerintem megfazas masodszor meg én rettentoen allergias vagyok es ilyenkor nekem nagyom rossz szoval arra gondolok hogy meg allergia miatt kapar kicsit
máj. 21. 20:26
 4/6 A kérdező kommentje:
Allergiam nagyon eros parlagfű, pollen, por, fák félék, bodza szoval lehet ez okozza mert igy viszketet orrom fulem torkom
máj. 21. 20:27
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Antibiotikum csak akkor használ valamit ha végigszeded az összes szemet. És általában kb a 3dik vagy 5dik naptól kezd el egyaltalan hatni.


Nagy esellyel az allergia miatt kapar a torkod

máj. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat es a megnyugtatast😃
máj. 21. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!