Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mekkora túlsúlynál jelentkezne...

Mekkora túlsúlynál jelentkeznek a mozgási nehézségek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy magasság és genetika kérdése is. Barátom 176 centi szóval nem olyan nagyon magas, és ehhez 147 kiló, ami már most is sok. Ráadásul a genetikája is "rossz", kb csak hasra hízik. Mégis mindent meg tud csinálni. Jó persze szuszog egy cipőfelvételnél, nehézkes, de szó sincs arról, hogy segítségre szorulna, mert mondjuk nem tud felvenni valamit a földről vagy kitörölni a fenekét.

Nagyon szeretem, hogy kövér, jókat főzök és táplálom rendesen amitől hízik is. Csak elgondolkodtam, hogy mikor lesz az, amikor már rám lesz utalva. Ez mikor szokott jelentkezni? Vagy egyik pillanatról a másikra?


2023. aug. 17. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az, hogy milyen súlynál, hanem hogy milyen korban. Pl. egy 20 évesnek lehet nincs annyi panasza a nagy túlsúly miatt mint egy 40 évesnek.


De amúgy ne akard már hízlalni, mert végén az ágyból sem fog tudni kikelni.

2023. aug. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én olyanokra gondolok, amikor már akkora méretei vannak, hogy fizikai képtelenség, hogy mondjuk felhúzza a cipőjét.
2023. aug. 17. 16:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit értesz mozgási nehézség alatt. Nekem már +10 kg-nál is nehezebb volt felszaladni egy lépcsőn, cipekedni, mozogni úgy en bloc. A volt férjem 175 cm 115 kg volt amikor együtt voltunk, neki azért okozott ez problémákat, pl vannak szexpózok, amiket nem tudtunk emiatt csinálni, illetve ruhát is nehezen talált magának.
2023. aug. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amit írtam. Amikor hétköznapi dolgok válnak képtelenné.
2023. aug. 17. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!