Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Halál vagy gyógyszermérgezés?...

Halál vagy gyógyszermérgezés? SÜRGŐS

Figyelt kérdés
Ha valaki nagyon sok altatót vesz be az elalszik örökre vagy csak gyógyszermérgezést kap?
2010. okt. 30. 00:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Laikus vagyok, de szerintem a gyógyszermérgezés következtében hal meg. Tehát mindkettő.
2010. okt. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyi az a nagyon sok és mikor részesül orvosi ellátásban. Gyógyszermérgezésbe bele is lehet halni, szóval a kettő nem zárja ki egymást.
2010. okt. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért van különbség! A gyógyszermérgezés, a gyógyszerre való allergiát jelenti. Amitől fuldoklás, kiütés, nyirokmirigyek duzzanata a jellemző. Az öngyilkosság pedig egy csomó gyógyszer bevétele, (altató)
2010. okt. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Még egy kérdés:szóval aki altatót vesz be az tünetmentesen a halálba altatja magát?
2010. okt. 30. 00:48
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Remélem ezt nem azért kérdezed,mert valami őrültséget akarsz csinálni!!!Nem tudhatja senki,hogy milyen érzés,ha túladagolod az altatót!Lehet,hogy kómába esel,vagy tetszhalott leszel aztán élve elásnak...ilyen hülyeséget!!!

Meg ne próbáld!

2010. okt. 30. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Charles Freck, aki egy H-anyagra rászokott függő, de úgy dönt, hogy véget vet az életének, és túladagolja magát egy 1971-es Mondavi Cabernet Sauvignonnal elfogyasztott gyógyszeradaggal. De mivel átveri dealere, egy új, hallucinogén anyagot kap helyette:


"A csendes fulladás helyett Charles Freck hallucinálni kezdett. Hát ez az én életem, gondolta sztoikusan. Mindig átbasznak. Szembe kellett néznie a ténnyel -mivel jó néhány tablettát benyelt-, hogy szép kis utazás előtt áll.


A következő pillanatban arra lett figyelmes, hogy egy dimenziók közötti lény áll az ágya mellett, és rosszallóan néz le rá.


A lénynek rengeteg szeme volt(szemek az egész testén), ultramodern drágának tűnő ruhája, és vagy két és fél méter magas volt. Egy irdatlan hosszú tekercset tartott.


-Rám olvasod a bűneimet?-kérdezte Charles Freck.


A lény bólintott és széthajtotta a tekercset.


-Százezer óráig fog tartani-mondta Freck, tehetetlenül feküdve az ágyon.


A dimenziók közti lény rászegezte rengeteg összetett szemét:Már nem vagyunk a földi világban. Az anyagi létezés alacsonyabb síkjai, úgymint "tér" meg "idő" már nem vonatkoznak rád. A ranszcendentális tartományba emelkedtél. A bűneidet folyamatosan, felváltva olvassuk rád, az idők végezetéig. A lista végtelen.


Ismerd meg dileredet, gondolta Freck, és azt kívánta, bárcsak visszavehetné elérte utolsó félóráját.


Ezer évvel később, még mindig az ágyon hevert az Ayn Rand könyvvel és az Exxon-levéllel, s hallgatta bűnei listáját, Most értek az első osztályhoz, hatéves korhoz.


Amikor felfedezte a maszturbációt.


Behunyta a szemét, de még így is látta a sokszemű, két és fél méteres lényt, ahogy olvassa a végtelen tekercset.


-És aztán-mondta


Charles Freck fején meg átfutott a gondolat. Hát, legalább a bor finom volt."


Tehát finom borral vedd be.

2010. okt. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csendben elalszik. Ha időben rátalál valaki, akkor gyomormosás és talán megússza maradó károsodás nélkül. Ha nem találnak rá és elég gyógyszert vett be, akkor nagy eséllyel meghal. Ha nem volt elég a gyógyszer, akkor a bevett mennyiségtől függően a hosszabb alvástól a maradó károsodással való ébredésen át a kómáig bármi előfordulhat.

Nem ajánlom!

2010. okt. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm!
2010. okt. 30. 12:52
 9/10 anonim ***** válasza:
65%

Hatalmas nagy tévedés, hogy ha valaki halálos dózisú altatót vesz be (esetleg ha többféle gyógyszert, hogy biztosan hatásos legyen), akkor szenvedés nélkül elalszik...

Aki nem tudja a "megfelelő gyógyszerek" dózisát, általában a következő helyzet áll elő: először izomrelaxáns hatás, tehát meg se tudsz mozdulni. Ez a hatás folyamatosan kiterjed, végül a légzőizmok bénulnak le, de te még ÉBREN vagy, csak a szemedet se tudod kinyitni, meg sem tudsz mozdulni és végül nem tudsz levegőt venni... Tehát még magadnál vagy, amikor megfulladsz. De ezt ugye a legtöbb ember nem tudja, ezért vannak olyan sokan manapság, akik "egyszerűen" akarják suicidálni magukat

Szerintem ez nem lehet kellemes halál...

Ha nem vesz be az ember "elég mennyiségű gyógyszert" és időben megtalálják, ekkor áll fenn gyógyermérgezés.

2010. okt. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anita763 válasza:
Én pedig azt hallottam, hogy akár mennyi nyugtatót vesz is be az ember, egy idő után a szervezet felébred, mert gyógyszermérgezés szindrómát produkál és megpróbál védekezni a nagy adag dózis ellen, ami keserves (fájdalmas) kínokkal járhat együtt. Szerintem nem szép halál a benyugtatózás. :(
2013. jún. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!