Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg vannak olyan emberek...

Tényleg vannak olyan emberek akik a vér látványától elájulnak?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 10:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Vannak :=). Tudom, hogy nem szép dolog, de én mindig megmosolygom (persze csak a bajszom alatt, diszkréten), amikor pl. vérvételen ilyeneket látok. Meggyőződésem, hogy némi önuralommal úrrá lehetne lenni az ilyen helyzeten.
2010. nov. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Igen.A lányom is ilyen.
2010. nov. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%

Igen. Egyik kolléganőm is ilyen volt. A menstruáció is nagyon megviseli, mert ahogy ő mondta "ennél undorítóbb és rémesebb látvány nincs". Ha tampont kell cserélnie már remeg mindene, de azt még elviseli. De ha mondjuk ő vagy valaki megvágja az ujját és vérzik, akkor elájul ha látja. Eldől, mint egy krumplis zsák. :S


Én csak attól vagyok rosszul, ha a saját véremet látom sebből folyni, vagy vérvételkor, de másé nem zavar.

2010. nov. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Persze, hogy vannak. Köztük ln is ˇˇ De szigorúan csak az enyémtől dőlök ki, más nem zavar ( a menstruációtól nem vagyok rosszul).

Vérvételnél direkt nem néztem oda, aztán belegondonltam és kint a váróban zutty.

Egyszer a buszon valahogy megkarmoltam magam és el kezdett vérezni az ujjam. Még jó, hogy volt ülőhely és le tudtam ülni, szabályosan rosszul vagyok a véremtől.

Hát ez van.

2010. nov. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok amikor megvan akkor már remegek, ennél ocsmányabb dolgok nincsen, oda sem nézek. és így vagyok ha elvágom az ujjamat rögtön sápadt leszek és le kell üljek.
2010. nov. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%

Elsőnek !


LEhet, hogy meggyőződésed, hogy önuralommal le lehet győzni, de én megcáfolom. Úgy ültem be a székbe, hog nem fogok elájulni, akármi is történik. Amikor belém szúrta a tűt ( nem néztem,csak éreztem), már abban a pillanatban éreztem az ájulás jeleit. Felálltam, mondogattam magamban " nem ájulok el, nem ájulok el ", aztán még sem használt. És nem szórakozásból csináltam :D

2010. nov. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És akkor mi van ha valami horrorfilmet néznétek?
2010. nov. 1. 11:23
 8/12 anonim ***** válasza:
Akia saját menstruáciojátol is rosszul van,abban már van egy kis hisztéria is szerintem.
2010. nov. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én párom rosszul van már a Vészhelyzettől,,de a háborús filmek amiket néz és nincs a teste a fickónak deréktól lefele az nem zavarja,mert az más....
2010. nov. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én például csak attól vagyok rosszul, hogyha tűt szúrnak belém, egyébként a vértől nem vagyok rosszul. De még a gondolattól is borsózik a hátam, ahogy megdöfnek :s
2010. nov. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!