Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akik a vér látványától elájuln...

Akik a vér látványától elájulnak, hogyan menstruálnak?

Figyelt kérdés
Mindig is kíváncsi voltam, hogyha van olyan ember aki már egy csepp vértől elájul, akkor hogyan bírja a menstruációs vérzést?
2010. ápr. 12. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ájulok el a vértől, de nehezen viselem a látványát. Támponcserekor még mindig fintorgok. :-S 23/l
2010. ápr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Ez érdekes. Engem is érdekel. Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszoltam.
2010. ápr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
hát én nagyon rosszul vagyok a vértél szédülök és émelygek,akkor is ha csak beszélnek róla,viszont attól a vértől valahogy nem...nemtudom miért van ez.
2010. ápr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én biológia órán rosszul vagyok ha már a kezet elemzik. De itthon megsérült egyszer a kezem, jött belőle a vér, lefertőtlenítettem, bekötöztem és semmi bajom nem volt.
2010. ápr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

az másfajta vér,valahogy attol sosem voltam rosszul...de vérvételen rendszerint elájulok,ahogy más vérét se nagyon birom...

de ha muszáj,akkor a lélekjelenlét nagyobb,olyankor kismillioszor elmondom magamban,h "most nem ájulhatsz el":D

2010. ápr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az természetes folyamat, tehát nincs drámai hatása.
2010. ápr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!