Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éjjel arra ébredtem mintha...

Vav22 kérdése:

Éjjel arra ébredtem mintha meg akarna jönni, olyan nem görcs, de iszonyat kellemetlen fájdalom volt még a víz is folyt rólam. Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Csak pár másodpercig tartott, max. 1-2 percig, de addig talán nem, szóval elég hamar elmúlt. Azóta semmi bajom. Meg a babát is éreztem mocorogni azóta. Mi lehetett ez? Még csak 25 hetes vagyok. Szerdán megyek orvoshoz és mindenképpen rákérdezek, de kiváncsi vagyok mi lehett ez...
2009. máj. 1. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen csak nem ilyen korán. Ha tudod hívd fel a dokit,kérdezz rá. De nem kell aggódni, nem nyilik a mhszály csak rendszeres fájásnál. Pihenj sokat!
2009. máj. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem ettél vmi olyat ami puffaszt?Én ugyan igy jártam egy éjjel nem is aludtam aztán kiderült hogy a beleim miatt volt!
2009. máj. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lángost ettem utojára meg csokit. De ezeket már rengetegszer ettem. A gyomrommal amúgy sok gondom volt terhességem előtt is így jól megtudom különböztetni,hogy az volt-e és ez biztos nem a gyomrom volt. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2009. máj. 1. 12:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem kell rendszeres fájásokat érezzél,hogy nyitódjon a méhszájad! hányan mennek úgy vizsgálatra,hogy meglepetés éri őket,mert már 1-2 centire nyitva vannak??!

Szóval kedves kérdező,doki lásson,de minnél hamarabb!

2009. máj. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ha semmi gondom nem lesz akkor megvárom a szerdát, akkor megyek magándokihoz először. (előbb akartam,de egy hónapig nem volt). SZTK-ba csak akkor megyek előtte, ha megint fájna. Ott nem foglalkoznak az emberrel normálisan sajnos. Azt hogy a méhszáj nyitva van-e azt hogy vizsgálják? Ultrahanggal vagy kézi vizsgálattal? Csak mert SZTK-ban kézzel utoljára 10 hetesen vizsgáltak meg...
2009. máj. 1. 12:57
 6/7 anonim válasza:
A méhszájat kézzel vizzgálják.
2009. máj. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor jól gondoltam... De azt nem kellett volna már megvizsgálni a 25 hét alatt? Mert szerintem igen. De hát én nem értek hozzá... Köszönöm a válaszokat!
2009. máj. 1. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!