Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fáj az ember sarka? Pár...

Mitől fáj az ember sarka? Pár hete kezdődött, amikor rálépek, akkor fájt, eleinte csak kicsit fájt, de mostanra már ott tartok, hogyha sokat sétálok, utána alig bírok ráállni, annyira fáj.

Figyelt kérdés
Járt még valaki így?
2010. nov. 3. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Sajna nem tudom....

Anyukámnak is fáj egy pár napja, és nem tudjuk mitől...

Hány éves vagy egyébként?

2010. nov. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha tini vagy, akkor csak a növekedés miatt, ha már felnőtt, akkor lehet pl. sarokcsontgyulladás, nekem az volt egyszer.
2010. nov. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

38 vagyok.

És Neked hogy derült ki a gyulladás? Mi mutatta ki?

Utána olvastam, a tünetek alapján stimmel is, majd igyekszem eljutni dokihoz is.

2010. nov. 3. 14:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, már rég volt, de röntgent és UH-t csináltak, gondolom a röntgen mutatta ki. :)
2010. nov. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt úgy 45 éves koromban.Rá lépni sem bírtam,röntgen után kaptam besugárzást és víz alatti ultrahangot, s utána rendbe jött.Sarkantyúszerű csontkinövések vannak,s az begyulladt.A háziorvos ad beutalót az ortopéd dokihoz.
2010. nov. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
UH vizsgálat kimutatja, ha gyulladás. Egyébként hölgyeknél, a klimax környékén, a megváltozott hormontermelés idején szoktak kezdődni az ízületi fájdalmak, a növekedésük, időnként a gyulladásuk is. Addig szokott fájni a sarokcsont ebben az esetben, amíg "nő". De Te még valószínű, nem tartozol ebbe a korosztályba.
2010. nov. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem megfelelő cipő.

Milyen és mennyi ideig?

2010. nov. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!