Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy szedjem össze az energiámat?

Hogy szedjem össze az energiámat?

Figyelt kérdés

Szóval nem is igazán tudtam, melyik kategóriába írjak. Egyetemista vagyok, már most a szorgalmi időszak vége felé úgy érzem, nem bírok kikelni az ágyból, nem fog az agyam és állandóan hulla fáradt vagyok. Az év elején még sokat tanultam, de mostanra elfogyott egyszerűen a lendületem. Már semmit nincs kedvem csinálni, képtelen vagyok tanulni, és egy zhm is karó lett, ez is megerősítette bennem az érzést, hogy nincs értelme :( Valahogy össze kéne magamat szedni, a vizsgaidőszakra meg főleg, mert ez így nagyon nem lesz jó.

Tudnátok segíteni? Ötletek?


Előre is köszi!


2010. nov. 4. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Pótold a vitaminhiányt! Dr. Lenkei, Alap,plusz még pár ezer mg C-vitamin, kirobbanóan jó formába jössz!
2010. nov. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kéne egy kis szórakozás neked. Egy kis buli, mozi egy jó barátnőddel. Néha kell egy kis lazulás hogy az ember új erőre kapjon, csak hogy boldog legyen, jó kedvű. Így a tanulás is elviselhetőbb lesz :)
2010. nov. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!