Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Általában hetente 2x járok...

Általában hetente 2x járok szanunázni. Ami egy kicsit furcsa, hogy szaunázás után az egész combomon piros, vastag össze-vissza ágazó, tekeredő vonalak vannk. Szaunázás esetén ez normális?

Figyelt kérdés

Úgy szoktam szaunázni, hogy bent vagyok 10 percet, majd hidegvíz, pihin, megint 10 perc és ismét hideg víz. Általában hetente 2x járok el. Ami egy kicsit furcsa, hogy szaunázás után az egész combomon piros, vastag össze-vissza ágazó, tekeredő vonalak vannk. Gondolom ez a nagy hőtől van. Igaz pár óra múlva eltűnik, de azért érdekel miért van ez?

Vagy a szaunázási szokásaim a rosszak?

Köszi szépen!


2009. jan. 8. 13:03
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen szokott lenni, igaz én ritkán szaunázom, de biztos a melegtől van. nekem érzékeny a bőröm, lehet az is rátesz egy lapáttal
2009. jan. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!