Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 14 és fél vagyok és el szeretn...

14 és fél vagyok és el szeretnék kezdeni gyúrni de mivel 178 vagyok kb és olyan 55-56 kg körűl vmilyen tömegnövelőt is szeretnék szedni hogy hatásosabb legyen. Ezt mennyire tartjátok jó ötletnek?

Figyelt kérdés
amúgy rendszeresen focizok is de nem segít olyan sokat a felsőtestben...
2010. nov. 6. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem várjál még ezzel! Valszeg nősz még, illetve nőnél, ha nem kezdenéd még el a gyúrást!! Amúgy sem ajánlják kb 16-17 év előtt...hidd el megvár!! :) A legjobb szándékkal azt tudom mondani várjál még ezzel hogy elkezdd :) :P. Bár abból hogy párszor felhúzod magad a bordásfalon a tornateremben, még nem hinném hogy bármi baj lenne..de tényleg ne menj bele még nagyon! Amúgy a focitól mit vártál felsőtestre..:P? Menj el kajakozni vagy más sport de ne gyúrj még!
2010. nov. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kéne ilyen korán kezdeni. Ha te 14 évesen 178 cm vagy, akkor fogsz még izmosodni tömegnövelő ellenére is. Egyél inkább egészségesen, csinálj étrendet és gyúrj ahhoz igazítva, ne tömegnövelővel. Attól csak "szép" grízes lesz majd a bőröd, erőd meg nulla :S. Ja és gyúrj keményen a hátizmodra, nehogy gerincbeteg legyél.
2010. nov. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
te kis csirke :D én 80 kiló vagyok lol :D
2010. nov. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek az első hozzászólóval, várj még vele vagy 3 évet, addig is mozogj sokat, sportolj természetesen és ne súlyokat emelgess, ráérsz még azzal, aztán lehet, hogy mire elkezdenéd nem is fog kelleni a tömegnövelő az izomépítéshez.
2010. nov. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ússzál
2010. nov. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne hallgass arra aki azt mondta 'te kis csirke' !! Lehet h ő később eléggé kövér lesz.. Neked meg még bőven bőven van időd erre az egészre!! Egyébként az úszás is jó sport (Y) Ez a gyerek csak idegesíteni akar és élvezné ha beugranál neki... első vtam
2010. nov. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!