Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Talán igy még hatásosabb?

Talán igy még hatásosabb?

Figyelt kérdés
Szedek étrend kiegészítő kapszulát. A kapszulában a hatóanyag por formájában található! Az érdekelne, hogy ezeket a kapszulákat úgy is szedhetem, hogy szétbontom, és 1 pohár vízzel lenyelem, vagy jobb ha meghagyom kapszulaként??? Egy ismerős mondta, hogy a gyomor nagyon sok esetben nem tudja feloldani a kapszulát, és tulajdonképpen mintha nem is szedném. Szerintetek? mi az igazság?
2011. aug. 7. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem hülyeségből kapszulázták be. A gyomorsav kárt tehet a benne lévő anyagban ,ha kibontva eszed.
2011. aug. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az ismerősöd hülyeséget mondott.A kapszula legtöbb esetben ostyaféle anyagból van ami azonnal feloldódik ahogy lenyeli az ember.

Nem hiába van kapszulában..

2011. aug. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

azért kapszula, mert

a. a gyomorsav kárt tehet benne, mint írták,

b. az a szer tehet kárt a gyomrodnak

2011. aug. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

vagy-vagy a 2 lehetőség közül

előző vok

2011. aug. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kuka voltam, kétszer bevettem úgy hogy szétszedtem, nos akkor ezekután kapszula marad! :-)
2011. aug. 7. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!