Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szégyen-e, ha már töltöttem...

Szégyen-e, ha már töltöttem egy éjszakát a pszichiátrián azaz zárt osztályon?

Figyelt kérdés
28/F Ezek után ha egy lány ezt megtudja, akkor már labdába sem rúghatok nála?
2010. nov. 7. 15:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hivatkozz arra, hogy ez olyan nagy emberekkel is előfordult, mint Ingmar Bergman vagy Kurt Vonnegut.
2010. nov. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy mi volt az oka? Ha valakire rátámadtál volna, akkor nem is fognak szóba állni veled, de ha más akkor mivan? előfordul.
2010. nov. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez nem szegyen, mivel egyfajta betegseg, de igen kellemetlen lehet akkor, amikor nem teszel azert lepeseket, hogy egeszsegesen elj lelkileg!
2010. nov. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha nem mondod el nem tudja meg senki.
2010. nov. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy miért kerültél oda. Viszont, ha 1 éjszaka volt, az nem olyan gáz azért. Viszont ha komoly kapcsolatra vágysz, akkor ne titkold el. Nem kizáró ok, a hazugság inkább. Mondjuk ne azzal kezdj, hogy hol voltál, de ha komolyodik a dolog, légy őszinte.
2010. nov. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem azért ne ez legyen az első, amit közölsz. Mondjuk attól is függ, mivel kezeltek és hogy ez elmúlt-e már. Nem lehetett olyan súlyos, ha csak 1 éjszakát tartottak bent. Bár így is elég őrült rohangál szabadon :) Engem biztos kicsit elgondolkodtatna, ha a kedvesemről ez kiderülne. Olyan hülye világban élünk, szerintem természetes, hogy félnek az emberek, úgyhogy óvatosan a közléssel. Ha szeret, meg fogja érteni.
2010. nov. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nem szégyen, de nem kell reklámozni a csajoknak.
2010. nov. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Törekedj arra h ne tudják meg. Különben is 1 idegen soha nem látott csaj miből gondolná h te voltál már 1 ien bulin?:D

18/F

2010. nov. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Öngyilkossági kísérlet volt, és egyszerűen nem látom értelmét az életnek. Régi emlékek villognak hogy a szülők, és az általános iskolás osztálytársaim ütöttek-vágtak minden ok nélkül. És ha egy nekem szimpatikus lány mondja, hogy szerezzek magamnak barátnőt, akkor egyszerűen magamba zuhanok és nem tudok rendesen koncentrálni semmire, és ez annyira rossz érzés, hogy inkább öngyilkos leszek, mint hogy ezeket az érzéseket amiket leírtam újra megéljem.
2010. nov. 7. 15:18
 10/14 anonim ***** válasza:
hahaha en honapokat toltottem a zartosztalyon, ennek ellenere nincs gondom a pasizassal. Az elejen persze en sem mondom el senkinek, csak miutan "elbuvoltem" oket:)) De egyebkent szoktak sejteni, hogy valami nem oke, de hat mindenkiben vannak dolgok, amiket szeretni lehet, bennem es benned is, ugyhogy engem meg soha nem hagytak el emiatt.
2010. nov. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!